Kurumsal
Kurumsal

Elit Akvaryum & Petshop olarak pet sektörün de dürüst, güvenilir, bilgiyi ve tecrübeyi paylaşmak amacıyla Denizli de 2006 yılında işletmemizi hizmete açtık.


Elit Akvaryum & Petshop olarak sizlere daha iyi hizmet vermek İçin açtığımız İki katlı 600 m2 iş yerimizde, tatlı ve tuzlu su akvaryum çeşitleri, tatlı su balıkları, deniz akvaryum balıkları, muhabbet kuşu, kanarya. parakit, papağan türleri ile her türlü egzotik canlı çeşidini, her türlü kedi, köpek türünü ırk ve sağlık garantili olarak bulabilirsiniz.


Kurmuş olduğumuz internet sitemizde elimizden geldiğince bilgi paylaşımında bulunmakla beraber sitemizde işletmemizdeki ürünleri sizlerin beğenisine sunmaktır.


Pet sektörünün en kaliteli, güvenilir markalarının ürünlerinin bayiliğini alarak sizlerin ve canlılarınız için garantili ve sağlıklı ürünlerin satışını yapmaktır.


Jako papağanı ve jakocu ismiyle hizmete açmaya çalıştığımız bu site ile öncelikle jakolar daha sonrada diğer papağan türlerinin çeşitliliği ve bakımları sağlıkları hakkında birbirimize yardımcı olmaktır.


Bu sitemizde herkesin görüş ve düşüncesine saygımız sonsuzdur.


Hangi tür olursa olsun bir canlıyı sağlığına kavuşturmak, kendisini bu canlıya adamış pet sever arkadaşımıza yardımcı olmak hepimizin boynunun borcudur.


BİLGİ PAYLAŞINCA GÜZELDİR

yükleniyor..